foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
"Kto walczy, może przegrać... Kto nie walczy, już przegrał..." Bertold Brecht

Festiwal baner

Mamy za sobą czwarte i piąte z sześciu zaplanowanych w tym sezonie letnim szkoleń żeglarskich i motorowodnych dla osób niepełnosprawnych dofinansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Głównym organizatorem Warsztatów jest Pomorskie Stowarzyszenie Żeglarzy Niepełnosprawnych z Kwidzyna. W każdych warsztatach wzięło udział 24 uczestników, którzy przyjechali z różnych regionów Polski. Warunki pogodowe były zmienne. Przez większość czasu trwania warsztatów było słonecznie i ciepło. Dzięki temu zrealizowano cały zakładany program szkoleniowy, spora grupa uczestników przystąpiła do egzaminu na żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego. Na zakończenie warsztatów tradycyjnie zostały rozegrane regaty. Odbyło się także uroczyste pasowanie na żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego.

Akcja jest kontynuowana. Zapraszamy na kolejne Warsztaty Żeglarskie i Motorowodne Osób Niepełnosprawnych dofinansowane przez PFRON . Terminy warsztatów znajdują się na stronach internetowych: www.pzzn.pl , www.rolfok.pl oraz www.msz.org.pl.

Serdecznie zapraszamy!